Kaos Kadın İrem Derici Bu Sefer de Ayla Çelik ile Tartıştı: “Açgözlülük Yapmayana Canım Feda”

Biliyorsunuz bu ara kaos denildiğinde akıllara ilk İrem Derici geliyor. ‘Manav’ kod adlı göndermelerden sonra İrem Derici bu sefer de meslektaşı Ayla Çelik’e ‘açgözlü’ yakıştırmasında bulundu. Ayla Çelik’ten cevap ise gecikmedi. 

Gelin detaylara birlikte bakalım!

Her şarkısıyla pop dünyasını sallayan başarılı şarkıcı İrem Derici’yi hepimiz tanıyoruz.

Kendisi biraz deli biraz dolu çokça da dobra biliyorsunuz.

Geçtiğimiz günlerde Derici, Kral Müzik YouTube kanalında Serhat Tekin’in konuğu olmuş ve “manav” kod ismiyle anlattığı hikayede gündeme bomba gibi bir dedikodu bırakmıştı.

Kaos kadın İrem Derici, geçtiğimiz saatlerde ise başka bir bombayı magazin gündemine saldı.

Derici, son videosunda seneyi Sevmek Bizim İşimiz isimli şarkısıyla kapattığını takipçileriyle paylaştı ve videosuna şu notları düştü:

‘Ve seneyi “Ex’ten Next” isimli akustik albümümün son şarkısı “SEVMEK BİZİM İŞİMİZ” ile kapatıyoruz, bu gece yayındayız! Klibi deli saçması çünkü 10 şarkılık çekimin son klibi ve herkesin kafalar bi’ dünya üzerinize afiyet ? “Sabıka Kaydı” albümümde klipsiz kaldığına en çok üzüldüğüm şarkılardan biriydi, bu haliyle iyice inanılmaz bi’ şey oldu! 2023’ü bununla kapatıyoruz, sonumuz hayır ola ? Albümde aç gözlülük yapmayan bütün besteci, söz yazarı dostlarıma ölene kadar canım feda… Sadece hayvan barınaklarına yardım yapmamı rica eden muazzam insanlar var bu albümde ❤️ İyi ki siz be!’

Ünlü şarkıcının açıklamasındaki “Albümde aç gözlülük yapmayan bütün besteci, söz yazarı dostlarıma ölene kadar canım feda… ” cümleleri dikkat çekti.

“Bu sözler kime?” diye merak ediyorsanız durun kaosumuz daha bitmedi! Çünkü Derici’nin bu sert açıklamaları meslektaşı Ayla Çelik’eymiş.

E Ayla Çelik durur mu efendim hemen yapıştırdı cevabı!

Ayla Çelik, İrem Derici’ye “Ben ve benim gibi besteci arkadaşlarım sayesinde o konserlere çıkıyorsun” cümleleriyle çıkıştı.

Bu kaos burada bitmeyecek gibi görünüyor! İrem Derici’den yeniden bir yanıt gelecek mi hepimiz merakla bekliyoruz.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x