Kızılcık Şerbeti’nden Çok Konuşulan 10 Kasım Sahnesi

Yayınlandığı günden bu yana reyting rekorları kıran Kızılcık Şerbeti yine çok konuşulan bir bölümle ekranlara geldi.

Sevilen dizi 10 Kasım Mustafa Kemal Atatürk’ün 85’inci vefat yıldönümü sahneleri ile sosyal medyada gündem oldu. Cuma akşamlarının vazgeçilmezi olan dizi bu kez 10 Kasım sahnesiyle damga vurdu.

Kıvılcım’ın kızı Çimen ve kardeşi Alev ile Dolmabahçe Sarayı’na yürümek için yola çıktığı sahneye annelerinin sözleri izleyenlerin tüylerini diken diken etti.

Aliye Uzunatağan’ın hayat verdiği Sönmez karakteri kızlarına “Bugün 10 Kasım. Atamızın ölüm yıl dönümü. Hiç unutulur mu o?” demesi ve sonrasında saat 09:05’te yolda olan insanların araçlarından inerek ya da oldukları yerde saygı duruşuna geçmeleri büyük beğeni topladı.

Sosyal medyada kısa sürede gündem olan sahneler için ‘Tüylerim diken diken’, ‘Bir kez daha gurur duydum bu diziyle’, ‘ Bunlar nasıl güzel sahneler’, ‘Milli şuur dediklerinden’, ‘Daha önce hiç böyle güzel bir sahne izlememiştim’, ‘Sahnenin güzelliğine bak’ gibi yorumlar yapıldı.

Kızılcık Şerbeti dizisi kadrosunda Evrim Alasya, Barış Kılıç, Sıla Türkoğlu, Doğukan Güngör, Ceren Karakoç, Emrah Altıntoprak, Müjde Uzman, Sibel Taşçıoğlu, Serkan Tınmaz, Feyza Civelek ve Aliye Uzunatağan ve Settar Tanrıöğen gibi isimler bulunuyor.

Kızılcık Şerbeti dizisi, iki farklı ailenin arasında kalan bir aşk hikayesini konu alıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x